folie okienne folie antywłamaniowe folie matowe folie okienne folie okienne folie antywłamaniowe folie przeciwsłoneczne folie dekoracyjne folie matowe folie okienne
folie okienne
 
 
 

NASZE FOLIE OKIENNE


WYKONANIE

Firma P.U.H. Animed wykonuje wszelkie zlecenia na terenie Warszawy i okolic w szybkich terminach, czysto i solidnie. Usługa obejmuje montaż folii po wcześniejszym zwymiarowaniu szyb i przygotowaniu ich do montażu. Dlatego zazwyczaj każde zlecenie wiąże się, z co najmniej dwukrotną wizytą u klienta. Pierwsza służy ustaleniu parametrów, kolorów zamawianych folii i wymierzeniu szyb, kolejne montażowi. Przy standardowych zleceniach montaż realizowany jest w kilka godzin.

Wiemy, że każdy chroni swoje życie i mienie przed włamaniami, jak i niekorzystnym działaniem sił natury. Dlatego nasza firma, która od 24 lat zakłada folie okienne, by chronić szyby przed ich wybiciem w trakcie przedostania się do wewnątrz nieproszonych gości, ma na tym polu duże doświadczenie. Rzeczą wiadomą jest, że szyba po stłuczeniu rozpryskuje się, a wtedy jej odłamki trzymają się folii.

Istnieją różne grubości folii antywłamaniowej, co uzależnione jest od ich przeznaczenia. Folie okienne, które oferujemy to również idealne rozwiązanie termoizolacyjne i przeciwsłoneczne. Tego typu folie okienne często spotykamy w wieżowcach w dużych miastach. Nasze realizacje są ozdobą wielu witryn sklepowych, dzięki którym Centra Handlowe poprawiły wygląd zewnętrzny budynku. Wszystkie nasze folie mają wymagane atesty i są w różnych kolorach i grubościach. Staramy się, by wszystkie montowane folie okienne były solidnie i terminowo założone.KLAMKI ANTYWŁAMANIOWE

Dla zainteresowanych klientów mamy klamki antywłamaniowe, które są dopełnieniem instalowanych przez nas folii antywłamaniowych. Tego rodzaju klamka zamykana jest na kluczyk, który dodatkowo zabezpiecza przed wyłamaniem mechanizmu zwykłej klamki.


Folie okienne
P.U.H. ANIMED
ul. Gwiaździsta 33/84
01-651 Warszawa
tel. (22) 8333794
fax. (22) 1181247
tel. kom. 602-172-183
biuro@animed.com.pl
ANIMED na Facebooku!