folie okienne folie antywłamaniowe folie matowe folie okienne folie okienne folie antywłamaniowe folie przeciwsłoneczne folie dekoracyjne folie matowe folie okienne
folie okienne
 
 
 

FOLIE PRZECIWSŁONECZNE NA OKNA – MONTAŻ NA TERENIE WARSZAWY i OKOLIC


Oferujemy profesjonalne folie przeciwsłoneczne zewnętrzne i wewnętrzne na okna, okna dachowe, balkonowe, szyby zainstalowane w ścianach działowych – doradztwo w wyborze i profesjonalny montaż.

Oferowane przez nas przeciwsłoneczne folie okienne stanowią doskonały rodzaj ochrony pomieszczeń przed działaniem szkodliwego promieniowania UV, zbyt silnym nagrzewaniem czy utratą ciepła. Folie przeciwsłoneczne doskonale sprawdzają się w budynkach o nowoczesnej architekturze. Duża ilość okien, a nawet całe konstrukcje szklane w miastach, takich jak Warszawa, wymagają zastosowanie specjalnych osłon na okna. Przyciemnianie okien biurowych niweluje wpływ szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, a także sprawia, że znacznie łatwiejsze staje się korzystanie z komputerów i urządzeń biurowych.

Folie przeciwsłoneczne na okna – właściwości:

  • występują w licznych kolorach i odcieniach
  • pochłaniają ciepło i promieniowanie słoneczne w 80%, obniżając temperaturę w pomieszczeniu nawet o 10°C
  • redukują utratę ciepła w zimie o nawet 30%
  • eliminują efekt odblasku, olśnienia
  • redukują promieniowanie UV do 99% chroniąc przedmioty przed odbarwieniem
  • zapewniają prywatność
Okienne folie przeciwsłoneczne

Folia na okno – lustro weneckie

Nasze folie przeciwsłoneczne na szyby umożliwiają uzyskanie efektu lustra weneckiego lub innego wyjątkowego efektu architektonicznego. Dzięki zastosowaniu folii na budynkach biurowych osiąga się pożądany kolor obiektów lub odbicia lustrzane sąsiadujących budynków. Folie przeciwsłoneczne mogą mieć ponadto charakter przyciemniający w określonym zakresie fal świetlnych. Przez to niwelowany jest wpływ fal odpowiedzialnych za odbarwianie się przedmiotów czy utrudniających pracę przy komputerze. Dostępne w naszej firmie folie przeciwsłoneczne na okna spełniają szereg funkcji, takich jak ochrona prywatności, przyciemnianie pomieszczeń, ochrona przed utratą ciepła czy nadmiernym napromieniowaniem. Szczególnie polecane są na okna dachowe – tutaj zablokowanie części nasłonecznienia jest wyjątkowo istotne latem.

Profesjonalne pomiary i oklejanie okien folią przeciwsłoneczną

Oferujemy fachowe oklejanie szyb folią przeciwsłoneczną. Dzięki dużemu doświadczeniu, wiemy dokładnie jak zoptymalizować koszty (zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia ceny za usługę) i czas pracy.

Poza foliami uv przeciwsłonecznymi posiadamy w stałej ofercie:

  • folie dekoracyjne,
  • matowe,
  • antywłamaniowe

Wszystkie oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów i charakteryzują się trwałością oraz odpornością na ścieranie.
Sprawdź, w jaki sposób przebiega oklejanie okien folią w Animed.


Folie przeciwsłoneczne
P.U.H. ANIMED
ul. Gwiaździsta 33/84
01-651 Warszawa
tel. (22) 8333794
fax. (22) 1181247
tel. kom. 602-172-183
biuro@animed.com.pl
ANIMED na Facebooku!

 

P.U.H. Animed przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane w plikach cookies, w celu personalizacji treści oraz reklamy, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie.

Kliknij "AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU", aby wyrazić zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez P.U.H. Animed.

Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@animed.com.pl.

Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. W polityce prywatności znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU