folie okienne folie antywłamaniowe folie matowe folie okienne folie okienne folie antywłamaniowe folie przeciwsłoneczne folie dekoracyjne folie matowe folie okienne
folie okienne
 
 
 

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE NA OKNA


NIEZAWODNA OCHRONA ŻYCIA I MIENIA PRZED WŁAMANIAMI I SIŁAMI NATURY


Folie antywłamaniowe na okna mają za zadanie chronić szyby przed ich wybiciem, co zapobiega dostaniu się intruzów do pomieszczenia. Nawet w przypadku stłuczenia szyby, jej odłamki trzymają się na folii. Wytworzone naprężenia w układzie szyba - rama okienna znacznie utrudnia wykonanie w szybie nawet najmniejszej szczeliny. Oklejanie szyb folią antywłamaniową ma funkcje zabezpieczającą i jest szczególnie istotne dla właścicieli sklepów oraz innych lokali z dużymi witrynami wychodzącymi na ulicę.

Folie zabezpieczające i antywłamaniowe – rodzaje:Folie antywłamaniowe dzielimy ze względu na cechę grubości. Są folie ochronne/zabezpieczające na okno (które zabezpieczają przed skaleczeniami odłamkami szkła i są często stosowane np w szkołach i przedszkolach) oraz folie antywłamaniowe chroniące nasze życie i majątek, utrudniające kradzież, włamanie czy napad, zabezpieczające przed promieniowaniem UV (blokują nawet do 99% promieniowania).

okienne folie antywłamaniowe

W zależności od grubości, folie antywłamaniowe na okna posiadają atesty wytrzymałościowe ITB od klasy O1 do P2. Przewaga tych folii nad innymi formami zabezpieczeń polega na tym, że stanowią dla intruza zaskoczenie (ponieważ są przezroczyste), ponadto są odporne na zniszczenia i zarysowania, a przy codziennym użyciu są właściwie niezauważalne.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia, jaka będzie cena za oklejanie szyb folią antywłamaniową!


P.U.H. ANIMED
ul. Gwiaździsta 33/84
01-651 Warszawa
tel. (22) 8333794
fax. (22) 1181247
tel. kom. 602-172-183
biuro@animed.com.pl
ANIMED na Facebooku!

 

P.U.H. Animed przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane w plikach cookies, w celu personalizacji treści oraz reklamy, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie.

Kliknij "AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU", aby wyrazić zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez P.U.H. Animed.

Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@animed.com.pl.

Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. W polityce prywatności znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU