folie okienne folie antywłamaniowe folie matowe folie okienne folie okienne folie antywłamaniowe folie przeciwsłoneczne folie dekoracyjne folie matowe folie okienne
folie okienne
 
 
 

FOLIE MATOWE DEKORACYJNE


FOLIE MATOWE – DEKORACYJNE FOLIOWANIE ŚCIANEK DZIAŁOWYCH W BIURACH, WITRYN SKLEPOWYCH I SZKLANYCH NAWIERZCHNI W MIESZKANIACH

W ofercie firmy P.U.H. Animed znajdują się:

  • folie ozdobne, które zapewniają prywatność: uniemożliwiają wgląd do mieszkań, biur i innych pomieszczeń, przepuszczając jednocześnie światło. Idealne do oklejania szklanych ścianek działowych w biurach lub zasłaniające część witryny w barze lub w restauracji
  • ozdobne folie przeciwsłoneczne, które mają za zadanie nie tylko zdobić szyby i szklane ściany, ale też redukować szkodliwy wpływ promieni słonecznych (blokują dostęp nawet 80% promieniowania)
  • dekoracyjne, ozdobne
  • folie na szyby, które dają efekt piaskowanego szkła
folie okienne

Folie na szkło, które oferujemy, mają różne kolory i odcienie, żeby zapewnić Państwu odpowiedni efekt estetyczny. Funkcjonalnie: różnicuje się je ze względu na stopień przepuszczalności światła. Są polecane ze względu na swoją skuteczność w zabezpieczeniu i zdobieniu ścianek działowych (np. w biurach) lub witryn sklepowych czy wystawowych (patrz: antywłamaniowe folie na okna).


P.U.H. ANIMED
ul. Gwiaździsta 33/84
01-651 Warszawa
tel. (22) 8333794
fax. (22) 1181247
tel. kom. 602-172-183
biuro@animed.com.pl
ANIMED na Facebooku!

 

P.U.H. Animed przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, w tym informacje zapisywane w plikach cookies, w celu personalizacji treści oraz reklamy, udostępniania funkcji mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu w Internecie.

Kliknij "AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU", aby wyrazić zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez P.U.H. Animed.

Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@animed.com.pl.

Ponadto masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. W polityce prywatności znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

AKCEPTUJĘ I PRZECHODZĘ DO SERWISU