folie okienne folie antywłamaniowe folie matowe folie okienne folie okienne folie antywłamaniowe folie przeciwsłoneczne folie dekoracyjne folie matowe folie okienne
folie okienne
 
 
 

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE


NIEZAWODNA OCHRONA ŻYCIA I MIENIA PRZED WŁAMANIAMI I SIŁAMI NATURY

        Folie antywłamaniowe mają za zadanie chronić szyby przed ich wybiciem, co zapobiega dostaniu się intruzów do pomieszczenia. Nawet w przypadku stłuczenia szyby, jej odłamki trzymają się na folii. Wytworzone naprężenia w układzie szyba - rama okienna znacznie utrudnia wykonanie w szybie nawet najmniejszej szczeliny.

Folie antywłamaniowe dzielimy ze względu na cechę grubości. Są folie ochronne (które zabezpieczają przed skaleczeniami odłamkami szkła i są często stosowane np w szkołach i przedszkolach) oraz folie antywłamaniowe chroniące nasze życie i majątek, utrudniające kradzież, włamanie czy napad, zabezpieczające przed promieniowaniem UV (blokują nawed to 99% promieniowania).

        W zależności od grubości folie posiadają atesty wytrzymałościowe ITB od klasy O1 do P2. Przewaga tych folii nad innymi formami zabezpieczeń polega na tym, że stanowią dla intruza zaskoczenie (ponieważ są przezroczyste), ponadto są odporne na zniszczenia i zarysowania, a przy codziennym użyciu są właściwie niezauważalne.
okienne folie antywłamaniowe

P.U.H. ANIMED
ul. Gwiaździsta 33/84
01-651 Warszawa
tel. (22) 8333794
fax. (22) 1181247
tel. kom. 602-172-183
biuro@animed.com.pl
ANIMED na Facebooku!